Společnost Danfoss získala prestižní ocenění Czech Stability Award 

Certifikáty Czech Stability Award Společnost Danfoss se oficiálně zařadila mezi 100 nejstabilnějších českých firem. Ocenění získala v rámci vyhlášení Czech Stability Award, které je samostatnou kategorií žebříčku CZECH TOP 100. Certifikát Czech Stability Award představuje nezávislý pohled na současný stav firem a jejich finanční situaci.

- 21. dubna 2017 Podle Danfoss Drives

Ocenění Czech Stability Award je nejprestižnějším žebříčkem firem v České republice, který letos již po osmé vyhlašuje nezávislá agentura Bisnode ve spolupráci s CZECH TOP 100. Do hodnocení jsou zařazeny největší tuzemské společnosti. Ocenění formou certifikátu mimo jiné deklaruje, že hodnocená společnost praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací o svém hospodaření nebo vlastnické struktuře.

Ratingový model Bisnode využívá ekonometrické metody, exaktní statistickou analýzu a principy data miningu. Do analýzy vstupuje množství ukazatelů z oblasti individuálních vlastností firmy (demografická data, informace o platebních zkušenostech, finanční údaje či vazby mezi subjekty) a makroekonomická data.

„Tato cena od nezávislé agentury jasně říká, že jsme důvěryhodným a stabilním partnerem pro business,“ komentuje ocenění jednatel společnosti Danfoss Česká Republika Viktor Hašpl a dodává: „Hlavními kritérii hodnocení je dlouhodobá výše vlastního kapitálu a zisku, což dokazuje naši finanční sílu a tím i spolehlivost. Na českém trhu působíme již od roku 1993 a plánujeme zde i nadále zůstat.“

V globálním měřítku Danfoss působí v 50 zemích světa, kde zaměstnává přes 25 tisíc lidí. Zaměřuje se na technologie, napomáhající udržitelnému rozvoji v oblastech jako je infrastruktura, zásobování potravinami, energie a klima. Mezi hlavní produkty patří komponenty a zařízení pro chlazení a klimatizaci, vytápění, dálkové řídící systémy, měniče kmitočtu pro efektivní řízení elektrických pohonů, výkonové elektronické moduly, komponenty pro mobilní hydrauliku a další. Misí společnosti Danfoss je zajištění čerstvých potravin a adekvátních životních podmínek pro další generaci ve světě, který efektivněji využije dostupné zdroje.

 

 

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace