Školení

 • K dispozici je pro vás nespočet školicích programů, které slouží ke zlepšení vašich znalostí a dovedností tak, abyste byli schopni co nejlépe využít potenciál našich výrobků. Dále bychom vás chtěli informovat ohledně aktuálních trendů, metod a funkcí, které přináší další energetické úspory nebo vám nabízet nové způsoby, jak zvýšit kvalitu výrobků nebo zkrátit prostoje ve vašich procesech.

  Pracovníci na všech úrovních si z našich školicích programů pokrývajících celou řadu témat odnesou cenné poznatky týkající se produktů, služeb, technologií, nástrojů a aplikací. Ve školeních jsou zahrnuty obě značky – VACON® i VLT®.

  Nabízíme řadu různých školení, která budu vyhovovat vašim individuálním potřebám. Standardní kurzy mají pevně stanovený obsahový plán. Můžete se zúčastnit online kurzů, které vám poskytnou možnost rozšířit si znalosti v menších a kompaktních lekcích nebo rozsáhlejších online kurzů. Tyto kurzy můžete absolvovat kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Dále je možné naplánovat kurzy, které se konají v lokální pobočce divize Danfoss Drives nebo v globálním školicím zařízení.

  Školení šitá na míru jsou přizpůsobená vašim specifickým potřebám. Mohou se konat v některých z našich prostor po celém světě nebo přímo ve vaší firmě.

  Pokud jste již registrovaným uživatelem, můžete se přímo přihlásit na portál Danfoss Learning a zvolit si požadované školení. Jste-li novým uživatelem, můžete se na portálu Danfoss Learning, po vyplnění formuláře, zaregistrovat. Pro získání dalších informací pro výběr vhodného kurzu pro vaši aplikaci, úroveň znalostí nebo lokalitu, se spojte s globálním školicím týmem prostřednictvím kontaktního formuláře.

  Velmi rádi se s vámi podělíme o své znalosti.

Buďte sociální Zapojte se

Chcete být s námi v kontaktu?

Poznejte nás a zapojte se do konverzace